به وب سایت انجمن صنفی شرکت‌هـای مهندسی برق استان گلستان خوش آمدید! امیدواریمـ بتوانیمـ در این سایت خدمات مطلوب را به شما همکاران گرامی ارائه نماییمـ.


1399-11-9

عکس هفتهارائه مدارک شرکت های پیمانکاری به حراست

ارائه مدارک شرکت های پیمانکاری به حراست

پیرو اطلاع رسانی قبلی و با توجه به جلسه امروز نماینده هیات مدیره انجمن آقای مهندس طباطبایی با مدیر حراست ،کلیه پیمانکاران شرکت توزیع برق استان حداکثر تا تاریخ 96/7/5 مدارک موردنیاز حراست را تحویل و نسبت به تکمیل فرم های مربوطه در واحدحراست اقدام نمایند.

در صورت عدم مراجعه ، از لیست پیمانکاران مجاز سال 96 خارج می گردند.

توضیحات :

1-در خصوص اعضای هیات مدیره باید مدارک و مستندات خواسته شده ارائه گردد و در فایل اکسل نیز تکمیل و با فلش تحویل شود و نیازی به ارسال نامه و معرفی آنها در سربرگ شرکت نیست و همچنین نیازی به گواهی سوء پیشینه و بهداشت ندارند.

2-در خصوص مدیر عامل مدارک و مستندات فرد و همسر ارائه گردد  و در فایل اکسل نیز تکمیل و با فلش تحویل شود و گواهی سوء پیشینه و بهداشت اخذ و ارائه شود.

3-هر شرکت باید حداقل 2 نفر نیروی سیمبان معرفی نمایدو تمام مدارک خواسته شده را ارائه و در فایل اکسل نیز تکمیل و با فلش تحویل نماید و گواهی سوء پیشینه و بهداشت را اخذ نماید.معرفی سیمبان بیشتر از 2 نفر محدودیتی ندارد و سیمبان ها باید دارای مدرک معتبر سیمبانی باشند و نیازی نیست که الزاما" بیمه شده شرکت باشند.

4-در صورت پیگیری برای دریافت گواهی سوء پیشینه از دفاتر پلیس +10 ، همان رسید اولیه بصورت موقتی قابل قبول است تا در مرحله بعدی جواب نهایی ارائه گردد.

5-برای شرکت هایی که اعتبار آگهی تغییرات آنها به پایان رسیده است ،بصورت موقتی همان رسید درخواست تمدید اعتبار کفایت می کند.

6-برای خودروی سواری یا وانت، اگر به نام شرکت یا یکی از اعضای هیات مدیره باشد مدارک و مستندات ارائه گردد.

برای طرح سوال یا توضیحات بیشتر با مهندس طباطبایی 09113717599 یا دفتر مرکزی انجمن تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت فرم اکسل مشخصات ، فایل پیوست را دریافت نمایید.

ویرایش : یکشنبه 96/7/2

 

 

 

ارائه مدارک شرکت های پیمانکاری به حراست
تبـلـیـغـات

  تلفن دفتر مرکزی:
017-32325080
نشانی دفتر مرکزی:
گرگان، بلوارجانبازان، بین جانباز 32 و 30
AEECG.GOLESTAN@YAHOO.COM
کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق است به انجمن صنفی شرکت های مهندسی برق استان گلستان. استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است.
درباره ما
 
انجمن صنفی شرکت های مهندسی برق استان گلستان © 2014 طراحى و پشتيبانى توسط: شركت شبكه نگاه فروشگاه اینترنتی نعلبندان
a